8th Dan

Michael Frank Dukas

6th Dan

Marius Jordaan

Bryan Dukas

Quentin Rourke

Carlos Contreiras Gouveia

John Rust

Phillip Venter

5th Dan

Andrio Lombaard

Simone Roig y Collado

4th Dan

Anton van Wyk

Ronel Elliot

Martin Pretorius

Wayne Degnan

Maryna Lottering

Christo Riekert

Stephan Steyn

Zilla Steyn

Tatjana Radojevic-Rogowski

Jacqueline Keller

Nelson Reddy

Gary van Jaarsveld

Elize Zywotkiewicz

Cobus Nienaber

Jan Marx

Wesley Dyssel

3rd Dan

Molly Chinappen

Jaco Visagie

Marelize Humphris

Motsamai (Walker) Makihalemele

Otto Rogowski

Eloy da Conceicao

Brandon Shepherd

Vic Du Preez

Lindie Jenkins

Banie Niehaus

Deon van der Berg

Zone Knoetze

Les Liebenberg

Wenette Jordaan

Rickus Weihmann

Jean Roodt

Marelie Botha

Judene Coleman

Catharina Swanepoel

Sandile Nelson Makwali

 

2nd Dan

Jeanne Marrais

Andrzej Dulic

John Freeman

Marius Beukes

Ewald Van Zyl

Frikkie Botha

Jan Marx (Jnr)

Mark Coetzer

Mikell Van der Linde

Deon van den Berg

Lucius Botha

Candace Degnan

Kylie Marnitz

Zone Knoetze

Tristan Healley

Les Liebenberg

Ian Liebenberg

Jurie Adendorff

Claudine Botha

Pieter De Koning

Alexandra Correia

Damon Jardim

Wayne Marnitz

Coenraad Berrange

Lynda Myburgh

Onisha Rungasamy

John van der Sandt

Holger Simon

Duncan Rogowski

Hein Gouws

Karin Lombaard

William Van Blerk

Morrie Swart

Christiaan van Wyk

Renier Basson

Jacques Matthee

Inge Titus

Carien Hartzenberg

Jaco De Wet

Pierre De Klerk

Darin Govender

Thaveshan Govender

 

1st Dan

Warran Dukas

Renato Ferreira

Conrad Dulic

Elandi van Niekerk

Brandon Stuart

Marten van Wyk

Thomas van Niekerk

Jean-Pierre van Niekerk

Mieke van der Merwe

Werner Pretorius

Pieter van Wyk (Snr)

Bertus Audie

Johan Visagie

Lizaanne van Eeden

Chalenne Ramkalwawan

Danie Jordaan

Melisa Chetty

Ronald Pieterse

Matthew Jacobs

Palesa Mafereka

Marten van Wyk (Jnr)

Almine Kalaritis

Wayne Marnitz

Chris Pretorius

Elandre Strauss

Daniel Nunes

Frikkie Botha

Chezan Nel

Reitumetse Mafereka

Ulrich Holtzhausen

Theandra Brand

Thalia Lopes

Leazel Peenze

Carlos Roig y Collado

Alta Erasmus

Sithembiso Madondo

Gerhard Dempers

Emile Dempers

Marius Van den Berg

Diaan Coetzee

Muhammad Lala

Tristan Basel

Zanro Burger

Angeleki Albanis

Veronica Patterson

Justin Van Jaarsveld

Christiaan Van Wyk

Andre Kruger

William Van Blerk

John Van der Sandt

Elana Smalberger

Liam Aylward

Paula Correia

Rudi Van Wyk

Aaliyah Lala

Vivek Jugdeo

Renier Basson

Sechaba Motshweneng

Michael Klopper

Caitlin Pillay

Jan de Wet

Jacques Matthee

Annchen Weihmann

Tristin Templeman

Matthew Hoal

Dehan Kruger

Michael Neuman

Lebohang Motshweneng

Ruan Enslin

Sibusisiwe Mnguni

Julian Botterill

Larissa Beukes

Stephanus Van Niekerk

Vic Du Preez (Jnr)

Christopher Jenkins

Marco Botha

Boitumelo Makhanya

Bianca Hurlimann

Inge Vieira

Lourene Kordatos

Drienie Swart

Marius van Niekerk

Peet Coetzer

Andrew Steenberg

Sasha Rogowski

Bukile Mabaso

Clarise Jenkins